Info

 

Cieľom projektu je vytvoriť vplyvnú a dynamickú sociálnu skupinu mladých ľudí so záujmom o módu. Veríme, že táto vplyvná skupina bude mať v budúcnosti moc vniesť do sveta módy ľudskosť, toleranciu, čestnosť a ztransparentniť proces, ktorý začína spracovaním bavlny v rozvojových krajinách a končí kúpou vychyteného kúsku oblečenia. V budúcnosti chceme stáť pri zrode veľkých módnych návrhárov, módnych fotografov, módnych žurnalistov, módnych blogerov a vlogerov novej generácie.

 

Sme tu pre všetkých ľudí, ktorí majú sen. Máme radi reálnu módu reálnych ľudí. Veríme, že sa medzi nami pohybujú výnimoční ľudia, ktorí majú príležitosť stať sa vzormi.

 

Obsah stránky pozostáva z autorských fotografií, ktoré zachytávajú aktuálne módne trendy z miest v rámci Slovenskej a Českej Republiky. Denne vyvíjame snahu priniesť Vám autorské fotografie z ďalších krajín sveta. Tieto fotografie zachytávajú ľudí z ulíc bez rozdielu veku, rasy, pohlavia, vierovyznania, sexuálnej orientácie a príslušnosti k sociálnej skupine, čím vytvárajú pestrú mozaiku a dynamický priestor na demonštráciu sily modernej tolerancie. Túto toleranciu prezentujeme ako dobrú vlastnosť, ktorá je in. V sekcii blogov ponúkame možnosť prezentovať sa módnym blogerom a žurnalistom. Neváhajte nás kontaktovať!

 

Kontaktné informácie

general info/spolupraca/napady/navrhy: info@modaulice.sk

 

MODA ULICE, Martin Koreň, P. O. BOX L41, 04001 Košice, Slovenská Republika

business/media/content: martin@modaulice.sk

web/technical: richie@modaulice.sk